Dřevěné schody

Schodiště, či chcete-li schody, jsou jedním z důležitých interiérových doplňků a proto je třeba jim věnovat dostatečnou pozornost. Samozřejmostí je bezpečnost, neklouzavý povrch, přiměřená výška schodů a dostatečně široké nášlapy a to vše jako celek by mělo sloužit především k pohodlnému užívání!

Výroba dřevěných schodů

Pokud ale máte v domě nebo v bytě dřevěné schody, které jsou popraskané nebo vyšlapané, zcela jistě začnete přemýšlet o novém obkladu schodů popř. začnete uvažovat o dřevěných schodech nových, naše firma má pro vás jednoduché řešení! Nevyhazujte zbytečně peníze oknem a svěřte se do rukou odborníků. Výrobou dřevěných schodů se zabýváme několik let. Obložíme vám staré dřevěné schody ale i schody betonové. Jako materiál k těmto obkladům používáme kvalitní MASIV. Stačí vybrat dřevěné obklady vhodné barvy a vše ostatní můžete nechat na nás. Dřevěné schody vám vyrobíme dle vaších přání a představ. Aby dřevěné schody byly opravdu kvalitní, používáme ověřené oleje a laky, které vaše schody oživí, dodají jim na kráse a hlavně prodlouží jejich životnost.

d┼Щev─Ыn├й schody

Schody na půdu

Na půdu pohodlně, rychle a bezpečně? Nechte si vyrobit schody na půdu od nás! O výrobě schodů na půdu víme vše! Jako materiál pro vaše schody na půdu používáme pouze kvalitní masiv ošetřený kvalitními laky a oleji. Na přání zákazníka vyrobíme schody na půdu v různých rozměrech i délkách.

Naší hlavní prioritou je maximální spokojenost našich klientů. Nezávazně nás kontaktujte, zdarma zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku a vaše případné dotazy zodpovíme přímo na místě. Spolu s vámi vytvoříme dřevěné schody na míru vašim přání a představám.

Více z této kategorie: Zahradní nábytek z masivu »

Výroba nábytku z masivu

KUCHYNĚ NA MÍRU
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
DŘEVĚNÉ SCHODY
VCHODOVÉ DŘEVĚNÉ DVEŘE
NÁBYTEK Z MASIVU
DŘEVĚNÉ POSTELE
DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK
ZAHRADNÍ PERGOLY
ZAHRADNÍ DOMKY