Zahradní domky na nářadí

Zahradní domky jsou ozdobou každé zahrady, a pokud i vy uvažujete o stavbě zahradního domku nebo zahradního domku na nářadí a bydlíte na Plzeňsku, kontaktujte naší firmu Truhlářství Linhart.

Zahradní domky

Zahradní domky vyrábíme v různých rozměrech a typech, které využijete k různorodému využití. Zahradní domky mohou sloužit ke skladování zahradního nábytku, nářadí, jako zázemí k relaxaci na zahradě nebo dílnička pro domácí kutily. Postavíme vám zahradní domky dle vašich přání, možností a představ.

Zahradn├н domky

Zahradní domky na nářadí

Potřebujete ušetřit místo ve své garáži nebo sklepě? Nemáte místo pro své nářadí, dětské hračky nebo nábytek? Zahradní domky na nářadí vám toto místo zcela jistě ušetří a navíc se stanou skvělým doplňkem pro vaši zahradu. Zahradní domky na nářadí nabízíme v různých tvarech, velikostí i použitých materiálů. Zahradní domky na nářadí se zkrátka stanou nepostradatelným parťákem, který ochrání před nepřízní počasí vše od techniky a nářadí, přes kola, bazénové příslušenství až po sáňky a celoročně se tak postará o vše, co mu svěříte.

Zahradní domek pro děti

Chcete, aby vaše děti trávilo svůj čas v přírodě? Proměňte váš trávník v dokonalé hřiště a nechte si postavit zahradní domek pro děti. Zahradní domek pro děti zkrátka představuje ideální prostor pro hraní, nabízí spoustu příležitostí k zábavě a děti v něm budou prožívat mnohá dobrodružství.

zahradn├н domky na n├б┼Щad├н

Zahradní domek na nářadí levně

Zdarma vám vytvoříme návrh pro zahradní domek nebo zahradní domek na nářadí pro vaši zahradu a nezávaznou cenou nabídku tohoto zahradního domku. Chcete zahradní domek na nářadí levně? Nezávazně nás kontaktujte. Samozřejmostí je poté dovoz materiálu na tento zahradní domek a zajištění kompletního sortimentu veškerých doplňků, které jsou nutné k jeho montáži a následného používání.

Výroba nábytku z masivu

KUCHYNĚ NA MÍRU
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
DŘEVĚNÉ SCHODY
VCHODOVÉ DŘEVĚNÉ DVEŘE
NÁBYTEK Z MASIVU
DŘEVĚNÉ POSTELE
DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK
ZAHRADNÍ PERGOLY
ZAHRADNÍ DOMKY