Sektorové kuchyně

Kuchyně je místnost, které musíme přikládat velkou důležitost. Není to pouze funkční prostor, ale další obytná místnost, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky. Proto kontaktujte naší firmu. Vyrábíme kvalitní české moderní kuchyně na míru, které dokonale padnou do každého bytu. Kuchyně vyrabime s veškerych kvalitních dostupnych materiálů např. EGGER, KAINDL,GRENA,TRACHEA atd. Při výrobě kuchyní používame kvalitni kovani BLUM, HETTICH atd. Kuchyně od nás jsou vyráběny z nepřeberného množství dezenu, lesku i masivního dřeva.
Z našeho sortimentu vam mužeme nabídnout širokou škalu doplňkových vybavení jako jsou dřezy, baterie, koše, úchytky a další...

Moderní kuchyně na míru

Nabízíme moderní kuchyně na míru všech velikostí a druhů dle vašich představ, přání a možností. Moderní kuchyně na míru si můžete vybrat z mnoha materiálů a povrchových úprav. Naše moderní kuchyně na míru jsou navrženy tak, aby vám usnadnily práci a pohyb v kuchyni.

kuchyn─Ы na m├нru


Rohové kuchyně

Přemýšlíte, jak nejlépe a efektivně a využít každičký prostor vaší kuchyně? Svěřte se do rukou odborníků a kontaktujte nás. Vyrábíme rohové kuchyně na míru dle vašich přání a potřeb. Rohové kuchyně od nás jsou vyrobeny s kvalitního dřeva a skvěle padnou do každého bytu. Rohové kuchyně jsou výborným řešením pro menší a střední prostory

Návrhy kuchyní

Zakládáme si na tom, aby naši zákazníci byli spokojeni nejen s kuchyní na míru od naší firmy, ale i se službami, které poskytujeme. Zdarma přijedeme, zaměříme a uděláme pro vás návrhy kuchyní i cenovou nabídku vaší moderní kuchyně na míru. Do kuchyní dodáváme také vestavěné spotřebiče, které dovezeme a nainstalujeme. Kuchyně bude tedy po dokončení montáže plně funkční.

Nezávazně nás kontaktujte.