Dřevěné pergoly

Zahradní pergoly i dřevěné pergoly tvoří nedílnou součást každé zahrady, vytvoří vám příjemné posezení na zahradě, pocit klidu a soukromí, ale také mohou být přirozeným zázemím pro návštěvy v letních měsících. Pokud tedy uvažujete o stavbě zahradní pergoly nebo dřevěné pergoly, kontaktujte naší firmu Truhlářství Linhart a nechte tuto práci odborníkům.

Pegroly ze dřeva

Vyrobíme pro vás pergoly ze dřeva ke zdi u domu, ale i samostatně stojící pergoly ze dřeva pro umístění mimo stavbu. Součástí našich služeb je i zastínění či zastřešení pergoly ze dřeva. Všechny tyto typy dřevěných pergol vám nabízíme v různých velikostech a půdorysech, s různými typy bočních výplní a s různými typy povrchových úprav.

d┼Щev─Ыn├й pergoly

Zahradní pergoly

Pergoly patří k místům na zahradě, která vás zcela jistě zlákají k odpočinku a posezení s rodinou či přáteli. Nabízíme zahradní pergoly v několika variantách podle přání a potřeb uživatelů. Zahradní pergoly od nás se stanou oblíbeným místem pro chvíle vašeho odpočinku. Ochrání vás nejen před slunečním světlem, ale i před deštěm a poskytne vám po většinu roku příjemné venkovní posezení.

zahardn├н pergoly

Stavba pergoly

Se stavbou zahradní pergoly můžete začít kdykoliv. Stavět se dá od jara do podzimu a stavba pergoly trvá podle náročnosti zhruba dva víkendy. Kontaktujte nás! Zdarma vám vytvoříme návrh pro stavbu zahradní pergoly na míru pro vaši zahradu a nezávaznou cenovou nabídku této zahradní pergoly. Samozřejmostí je poté dovoz materiálu na tuto pergolu a zajištění kompletního sortimentu veškerých doplňků, které jsou nutné k její montáži.